Showing posts with label Home. Show all posts
Showing posts with label Home. Show all posts

Monday, 15 September 2014

Dječji rođendan kod kuće


Ukoliko namjeravate vašem djetetu organizirati kućnu proslavu rođendana, donosim Vam par jednostavnih  te zgodnih ideja koje vam mogu poslužiti ! Za izradu girlande s natpisom Sretan Rođendan, kruna za dječje glavice,te oznaka za sjedenje, koristila sam ostatke starih zidnih tapeta, a može vam poslužiti i najobičniji hummer papir! Samo pustite mašti na volju, a i dijete vam može pomoći! S najmanjih bočica Jane uklonila sam naljepnice i isprintala njihova imena koja sam uokvirila crnim flomasterom, a šablona mi je bio kalup za kolače! U slastičarni sam kupila velike slatke kornete i napunila ih voćem( može biti zgodno jer djeca obično pojedu voće ukoliko žele doći do korneta , ili pak voće završi u smeću, ali simpa izgleda :-) Vrećice za kokice također sam ukrasila natpisom i napunila ih slasnim vrućim kokicama! Za grickanje su imali ušećerene kikirikije sa sezamom,kuhani kukuruz ,a nisu odloljeli ni mini sladolednim kornetima od vanilije! Lidl ima odlično pakiranje od 12 komada! Djecu su pak najviše privukli muffini s nutelom, cake pops, te marschmellows koji su me totalno bacili u djetinjstvo i naravno pizza!

Cake pops sam radila po sljedećem reptu:
  •  150 g Pettit beure keksa
  •  75 g maslaca
  •  50 g sjeckane čokolade
  •  50 g mješane marmelade 
  •  50 g sitno sjeckanih badema
  •  Za dekoraciju:
  •  130 g cokoladne glazure
  •   Šecerne ili čokoladne perle 
  •  16 drvenih štapića 
Kekse samljeti,ali ne skroz na sitno ( ili ih samo dobro izlupati u kuhinjskoj krpi).Maslac staviti na vatru zajedno sa čokoladom da se istopi na srednjoj temperaturi.Kekse pomiješati zajedno sa bademima te u to usuti istopljenu čokoladnu glazuru,dodati marmeladu te sve fino rukom umjesiti da se sve lijepo poveže i sjedini.
Ostaviti smjesu 30 minuta u hladnjaku.
Istopiti cokoladnu glazuru iznad pare( možete rastopiti i bijelu čokoladu).
Od pripremljene smjese oblikovati cca 16 okruglih bombona te ih uvaljati u čokoladu,mrvice ili perle.Staviti ih u hladnjak te nakon pola sata nabosti na štapiće!

Muffini s nutellom 
  •  2 jaja
  •  2 vanilin šećera
  •  3 dcl šećera (mjerimo čašom)
  •  1,5 dcl vode
  •  1,5 dcl ulja
  •  malo mlijeka
  •  5 dcl brašna
  •   prašak za pecivo
  •   nutella
  •  2 žlice kakaa


Jaja izmutite s vanilin šećerom i šećerom.Zatim dodamo ulje i vodu, te brašno pomiješano s praškom za pecivo. Na kraju dodamo dvije žlice kakaa i promiješamo.Na dno kalupa stavimo košarice,te stavljamo žlicu smjese, pa malo nutelle i opet žlicu smjese.Pečemo ih na 200˚C 15-20 minuta. Na kraju ih posuti šećerom ili servirati s kuglom sladoleda! Uživajte :)






















Slike:Vedrana



Tuesday, 17 December 2013

Nordijski Božić uz Villeroy&Boch

Što se više približava Božić to sve više čeznemo za ugodnom atmosferom u naša četiri zida! Barem je kod mene tako, a kićenje božićnog drvca traje gotovo mjesec dana.Svaki dan kupim ili izradim poneki ukras, a ove godine sam ga napunila toliko da se već i grane pomalo savijaju.Iako prirodno drvce ima jako lijepi miris i daje domu posebnu čaroliju,u našoj kući  već godinama ukrašavamo umjetno.Puno mi je praktičnije  i ekološki prihvatljivije! No, pustimo mi sad drvce na miru ! Ukoliko želite imati pravi nordijski Božić tu je kompanija Villeroy&Boch koja nas  na veoma šarmantan način vraća u daleku prošlost svojim prekrasno dekoriranim posuđem i ornamentima.Meni ovo izgleda poput bajke koja se ostvaruje onog trena kad sjednemo za blagdansku trpezu! I ne zaboravite, ma koliko ste  lijepo i s ukusom dekorirali vaš dom najvažnije je da ste sretni, zadovoljni  i u miru s osobama oko vas. Zaigrajte se, zabavite i imajte na umu bit Božića-Ljubav i Zajedništvo! 
Peace, V.




























Slike preuzete sa: Villeroy&Boch


Thursday, 17 October 2013

Granny chic dekica s buvljaka !

Prilikom jedne posjete buvljaku kupila sam nam šarenu afganistansku deku!
Naravno, tek sam poslije nekog vremena naučila da se tako zove, iako su i naše bake izrađivale ove prekrasne šarene komade koje bi potom prebacile preko kauča ili stolice.U originalu ova deka izrađena je od obojanog prediva u šarenim geometrijskom oblicima, a motivi mogu biti istog ili različitog dizajna!
Moj muž je naravno dobio osip jer kog´ nam vraga uopće treba jedna takva deka, k tomu još i rabljena, pored svih novih i maznih koje nam ispadaju iz ormara! Ali ja ,kao rođeni skupljač po prirodi, sam istog momenta osjetila povezanost s mojim novim granny chic pokrivalom i nije bilo govora o tome da leti van iz kuće! I tako se na kraju dana sklupčamo na kauču, on obično u kratkim rukavima , jer mu je uvijek vruće, a ja umotana u bakinu vunicu s turskim voćnim čajem u ruci ! Na kraju krajeva ako ne ništa, onda se uvijek dobro nasmijemo kad je izvučem iz ladice! Ponekad pomislim na  baku koja ju je plela,kakva je bila, kakve ruke je imala,pomislim na ljude koji su se možda s njom pokrivali ili je jednostavno pripadala mužu koji ju je kupio u Afganistanu, ženi na poklon, a nju baš i nije oduševila! U naš dom donijela je pozitivnu karmu i dobru vibru i hvala joj na tome! Ko može ostat ravnodušan na prekrasno upleteni šareni konac?! Ja ne! Imate li vi svoju omiljenu šarenu dekicu? Ako imate,škicnite dolje u galeriju i potražite inspiraciju kako je uklopiti u vaš životni prostor!












photos by: Honestly wtf& Me



Sunday, 4 August 2013

Summer table decor

I apsolutely love the idea of using season fruit and vegetable as a table decor!Cups and centerpieces are a great way to incorporate color into your dining-scape. Pack vibrant veggies into one long display and center on your table as a fun focal point which doubles as appetizer. Separate legumes, lettuce, cucumbers and white asparagus into separate cups and bowls for a monochromatic spread.Mix fresh flowers with vases of veggies for an unexpected twist on a classic setting.Make the atmosphere, light candles ,use your imagination and don´t forget to invite your friends!










photos by :Pinterest


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...